JET-SERWIS s.c

ul. Tadeusza Kościuszki 140
32-650 Kęty
tel: (33) 843 09 58
fax: (33) 843 09 58
email do biura: biuro@jetserwis.com

JET-SERWIS S.C.

firma

JET SERWIS S.C. to polska firma zajmującą się sprzedażą maszyn wiążących. Oferujemy produkty firmy Siebeck to największy światowy producent maszyn wiążących. Produkty firmy Siebeck to gwarancja jakości nabywanych wyrobów. Podczas gdy handel zdominowany jest produkowanymi zamiennikami nabywcy coraz częściej zastanawiają się nad źródłem pochodzenia produktów oraz sposobem ich wytwarzania.

Głównym założeniem JET SERWIS jest działanie w sposób odpowiedzialny wobec otoczenia. W ten sposób chcemy się przyczyniać do promowania oryginalnych wyrobów, które zachowają swoją jakość. Oferujemy sprzedaż nowych maszyn do wiązania wędlin oraz maszyn do pętelkowania. Współpracujemy z wieloma wiodącymii znanymi producentami wędlin w kraju i za granicą.

Prowadzimy serwis, naprawy oraz sprzedaż części, materiałów eksploatacyjnych, Oferujemy sznurek do maszynowego wiązania i pętelkowania wędlin. Zestawienie najwyższej jakości produktów , pozwala nam budować atrakcyjną ofertę, która jest w stanie zaspokoić potrzeby naszych najbardziej wymagających Klientów.

Szkolenia i prezentacje

  • Pokazy i prezentacje

    W siedzibie naszej firmy po wcześniejszym umówieniu się możemy bezpłatnie zaprezentować Państwu modele maszyn, które Państwa interesują.

  • Szkolenia

    Po zakupie naszych maszyn jest możliwość przeprowadzenia szkoleń z zakresu obsługi naszych maszyn. Organizujemy bezpłatne szkolenia.

  • Serwis

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h na dobę!!!